KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12507015

nr 1250 7015

Akvareller

3 st, Sent 1800-tal, Lösa blad, 12x15 ca, Stockholm

Utrop:

500 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:07:08